Juzdan

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Kampanya sona ermiştir.

Wings'e Özel Brooks Brothers'ta 30.000 Mil Puan fırsatı!

Wings’e özel Brooks Brothers’ta 4-17 Temmuz tarihleri arasında yapacağınız 10.000 TL ve üzeri ilk alışverişe 30.000 Mil Puan!

Juzdan'ı İndir
Kampanya Geçerlilik Tarihi

04.07.2024 - 17.07.2024

Juzdan'ı İndir

Kampanya Detayları

 • Kampanya kapsamında 4-17 Temmuz tarihleri arasında Brooks Brothers mağazalarında ve brooksbrothers.com.tr’de 10.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli işlemlerde 30.000 Mil Puan sunulmaktadır.  
 • Kampanyadan faydalanmak için Juzdan'dan kayıt olunması gerekmektedir. Juzdan üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra sağlanır.
 • Juzdan ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Juzdan ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir.
 • Kampanyaya bireysel ve ticari Wings kartlar ile bu kartlara bağlı ek ve sanal kartlar dahildir. 
 • Axess, Free, Akbank Kart, Axess Business ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
 • Kampanyadan bir müşteri bir kez faydalanabilecektir ve en fazla 30.000 mil puan kazanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında mağazalardaki harcamaların Akbank Axess POS uygulaması yüklü terminalinden yapılması gerekmektedir.
 • Kazanılan mil puanlar kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra iki iş günü içinde yüklenecektir.
 • Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen mil puanlar iade alınacaktır. Mil Puanın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır. 
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ’’yenileme merkezi’’ veya ’’yetkili satıcı’’ niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. ve BB Perakende Mağazacılık Sanayi Tic. A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK

DİĞER KAMPANYALAR

Lee&Wrangler’de Peşin Fiyatına 6 Aya Varan Taksit! Giyim/Kozmetik/Aksesuar, Online Alışveriş/Eğlence
Samsonite'ta 1.000 TL Chip-para! Giyim/Kozmetik/Aksesuar
Wings ile MTV Ödemelerine 10.000 Mil Puan<br> Akaryakıt/Otomotiv, Sigorta/Sağlık/Eğitim, Diğer
Wings'e özel Ecrou’da 75 TL Chip-para! Giyim/Kozmetik/Aksesuar, Online Alışveriş/Eğlence