Juzdan

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Wings'e Özel Brooks Brothers'ta 40.000 Mil Puan fırsatı!

Wings’e özel Brooks Brothers’ta 5-29 Şubat tarihleri arasında yapacağınız 10.000 TL ve üzeri ilk alışverişe 40.000 Mil Puan!

Juzdan'ı İndir
Kampanya Geçerlilik Tarihi

05.02.2024 - 29.02.2024

Juzdan'ı İndir

Kampanya Detayları

 • Kampanya kapsamında 05 - 29 Şubat tarihleri arasında Brooks Brothers mağazalarında 10.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli işlemlerde 40.000 mil Puan sunulmaktadır.  
 • Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS'u üzerinden yapılması gerekmektedir. 
 • Kampanyadan faydalanmak için Juzdan'dan kayıt olunması gerekmektedir. Juzdan üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra sağlanır.
 • Kampanya sadece Brooks Brothers mağazalarında geçerli olacaktır.
 • Juzdan ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Juzdan ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir.
 • Kampanyaya bireysel ve ticari Wings kartlar ile bu kartlara bağlı ek ve sanal kartlar dahildir. 
 • Axess, Free, Akbank Kart, Axess Business ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyadan bir müşteri bir kez faydalanabilecektir ve en fazla 40.000 mil puan kazanabilecektir.
 • Kazanılan mil puanlar kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra iki iş günü içinde yüklenecektir.
 • Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen mil puanlar iade alınacaktır. Mil Puanın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır. 
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında, Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ''yenileme merkezi'' veya ''yetkili satıcı'' niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK

DİĞER KAMPANYALAR