Juzdan

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

BİRİKTİRDİĞİNİZ MİL PUANLARI HEMEN UÇAK BİLETİNE DÖNÜŞTÜRÜN!

TL

Wings'e Özel Ayrıcalıklarınızı Keşfedin!

Mil Puan Kullanımında Yepyeni Bir Dönem Başlıyor!

Wings’inizle Mil Puanlarınızı artık çok daha kolay bir şekilde hesaplayabilir, yıllık kullanılabilir Mil Puan limitlerine takılmadan, dilediğiniz hava yolu şirketiyle kota sınırı olmaksızın alan vergisi dahil uçmanın özgürlüğünü yaşayabilirsiniz. Uçak biletinizi 444 25 25 Akbank Müşteri İletişim Merkezi, Juzdan’da yer alan Uçak Bileti Al menüsü veya www.gezkanatlan.com üzerinden ister Mil Puanlarınızla ister avans Mil Puan kullanarak alabilirsiniz.

Yurt içi uçuşlarında her 100 Mil Puan 1 TL değerinde!

Yurt içi biletlerde biriktirdiğiniz her 100 Mil Puan 1 TL değerinde sayılır.

Yurt dışı uçuşlarında her 50 Mil Puan 1 TL değerinde!

Yurt dışı biletlerde Mil Puanlarınız 2 kat değerli olup biriktirdiğiniz her 50 Mil Puan 1 TL sayılır.

Otel, araç kiralama ve tur harcamalarınızda her 150 Mil Puan 1 TL değerinde!

Mil Puanlarınızı kullanarak, uçak biletinin yanı sıra otel konaklaması, tur, gemi turu ve seyahat sigortası da satın alabilirsiniz.

Mil Puan Kullanımı Detaylar:

Akbank Müşteri İletişim Merkezi’nden Mil Puan’larla alınan biletlerde seyahat acentası tarafından bilet başına yurt içi tek yön için 160 TL, gidiş-dönüş için 250 TL; yurt dışı tek yön için 435 TL, gidiş dönüş için 690 TL hizmet bedeli alınmaktadır. Bilet iptali durumunda hizmet bedeli iadesi yapılmamaktadır. www.gezkanatlan.com'dan Mil Puan’larla alınan biletlerde hizmet bedeli alınmamaktadır.

Uçak bileti talepleri 444 25 25 Akbank Müşteri İletişim Merkezi’nden hafta içi 09.00-18.00 saatleri arasında yapılabilir. Uçak bileti, otel konaklaması ve yurt dışı seyahat sigortası alımları www.gezkanatlan.com'dan 24 saat yapılabilir. 444 25 25 Akbank Müşteri İletişim Merkezi’nden ve Gez Kanatlan Müşteri İletişim Merkezi’nden resmi tatillerde hizmet verilmemektedir.

Mil Programı'ndan yalnızca gecikmeye düşmeyen ve kapalı olmayan Wings asıl kartlar faydalanabilir.

Mil Puan'lar Chip-para'ya çevrilememektedir.

Wings Bireysel kartlarda perakende dışı ticari kullanım işlemleri kapsamında kazanılmış olan Mil Puan'lar bilet talebinde kullanılamaz.

Birikmiş Mil Puan'ınız alacağınız bileti için yeterli değil ise, kalan kısmını kısmi ödeme seçeneği ile ödeyebilirsiniz. Kalan kısım oran orantı yöntemiyle hesaplanıp TL tutar olarak kredi kartı ile ödenecektir.

Ürün fiyatlarında yaşanacak değişiklikler neticesinde Mil Puan değerleri de değişmektedir.

www.wingscard.com.tr ve www.gezkanatlan.com web sitelerinde yer alan Mil Puan hesaplama aracı Türkiye çıkışlı uçuşlar için geçerlidir. Yurt dışı çıkışlı uçuşlar veya yurt dışı aktarmalarda uygulanacak değerler için 444 25 25 Akbank Müşteri İletişim Merkezi'ni arayabilirsiniz. www.gezkanatlan.com'dan işlem gerçekleştiriliyorsa, web sitesinin sistemi tarafından hesaplanan Mil Puan değeri esas alınmaktadır.

Mil programı kapsamında alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik mümkün olmamaktadır.

Mil programı kapsamında alınan uçak biletlerinin gidiş ve dönüş tarihleri açık olmamalıdır.

Uçak bileti, otel konaklaması ve seyahat sigortası düzenlendikten sonra talep edilebilecek değişikliklerle ilgili ücret ve masraflar müşteriye aittir.

Otel rezervasyonlarında iptal, iade ve değişiklik otelin iptal/iade koşullarına bağlı mümkün olmaktadır.

Seyahat tarihinden 15 gün önce bilet, otel, sigorta taleplerinin yapılması tavsiye edilmektedir. Yılbaşı, bayram gibi dönemlerde yaşanabilecek yoğunluklar nedeniyle bu dönemlere ilişkin taleplerin daha önce yapılması önerilir.

Seyahat taleplerin karşılanması yer durumuna bağlıdır. Talepte bulunulan uçuş tarihi ve/veya alternatif tarih için yer temin edilmemesi durumunda bekleme listesine alınan rezervasyonun takibi mümkün olmayabilir.

Uçak biletlerine havalimanı vergileri dahildir.

Düzenlenen tüm biletlerde Uluslararası Hava Taşıyıcıları Birliği (IATA) kuralları esas alınır.

Türkiye'de bilet satış ofisi olmayan hava yolu firmalarından bilet alınması durumunda, her türlü talep ve değişiklik bileti alan kişi tarafından ilgili hava yolu firması ile temasa geçerek yapılır. Akbank'ın, söz konusu hava yolu firmaları adına her türlü bilet değişiklik veya itiraz taleplerinin karşılama sorumluluğu bulunmamaktadır.

Akbank kanallarından kredi kartı ile yapılan fatura ödemelerinden Mil Puan kazanımı olmaz.

Akbank, Mil Programı dışında gelebilecek talepleri değerlendirmeme hakkını saklı tutar.

Wings mil programı kapsamında Mil Puan’la alınan seyahat hizmetleri Vista Turizm ve Seyahat A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

AYRICALIKLARDAN
YARARLANMAK İÇİN SİZ DE HEMEN
WINGSLİ OLUN!

HEMEN BAŞVUR