Juzdan

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

PROGRAMLAR

Wings’in size özel programları ile ayrıcalıklarınız
katlanarak artsın.

Wings'in Yenilenen Dünyasına Hoş Geldiniz!

Yenilenen Wings ile hayatınıza değer katmaya, alışveriş keyfini ayrıcalıklara dönüştürmeye hazır mısınız? 
Artık kartınızı kullandıkça bankacılık işlemlerinde ayrıcalıkların kapılarını aralarken, bankadaki varlıklarınız arttıkça kart ve bankacılık ayrıcalıklarından daha çok yararlanabilirsiniz. Hem Wings hem de Wings Black kart sahibi müşterilerimiz bankamızdaki varlıklarına göre uygun programdan ücretsiz faydalanabilecektir.

Yeni Wings programları Classic, Black ve Black Plus olmak üzere 3 programdan oluşmaktadır. Programınız, Akbank’ta değerlendirdiğiniz mevduat, BES ve yatırım hesaplarına göre belirlenir. 

·       500.000  TL'ye kadar varlığa sahip müşterilerimiz Classic, 

·       500.000  TL ile 1.000.000 TL arası varlığa sahip müşterilerimiz Black, 

·       1.000.000 TL ve üzeri varlığa sahip müşterilerimiz Black Plus programında yer alırken aynı zamanda 1e1 Bankacılık ayrıcalıklarında da yararlanabilirler, 

Bankacılık ve kart ayrıcalıklarından yararlanmak için Akbank Mobil "Kampanyalar" sayfasında bulunan “Wings Programları”na katılmanız yeterli.


1.000.000 + TL

Katlanarak Artan Ayrıcalıklarınızı Keşfedin

Mil Puan Kazanımı

Akbank’taki varlıklarınıza göre belirlenen yeni Wings programında, birikimleriniz arttıkça daha çok Mil Puan kazanıp özgürce uçmanın keyfini çıkarırsınız. Üstelik sadece kart harcamalarınızdan Mil Puan biriktirmekle kalmaz; yeni konut ve taşıt kredi alımlarında, Artı Para açılışlarında, yatırım fonu alımlarında, BES ve sigorta ödemelerinde de Mil Puan kazanarak çok daha kolay uçabilirsiniz.

Kart Ayrıcalıkları

Tüm dünyadaki restoranlardan otellere, havalimanı otoparkından havalimanı transfer hizmetine kadar hayatınızın her anında Wings’inizi kullandıkça daha fazla indirime sahip olursunuz. Genişleyen Wings Style ağı sayesinde en seçkin restoranlarda %20’ye varan ayrıcalıklardan faydalanmaya devam edersiniz.

Bankacılık İşlemleri

Wings’inizle harcama yaparken varlıklarınızı Akbank’ta değerlendirdikçe yeni özelliklerin kilidini açarsınız. İhtiyaç kredisinde indirim, ücretsiz EFT ve Havale, ücretsiz ortak ATM kullanımı gibi bankacılık işlemlerinizde de Akbank’ta ayrıcalıklı olursunuz.

*Tüm bu ayrıcalıklardan ek bir ücret alınmayacak olup, kart ücretlerimiz değişmemiştir.


*Yurt Dışı kart harcamalarından kazanılan Mil Puanlar, provizyon anında hesaplanan TL işlem tutarı üzerinden hesaplanmaktadır.


*Black Plus programında yer alan müşterilerimiz eş zamanlı olarak 1e1 Bankacılık ayrıcalıklarından da yararlanabilirler. Detaylı bilgi için: https://www.akbank.com/1e1Ayricaliklardunyasi

AYRICALIKLARDAN
YARARLANMAK İÇİN SİZ DE
HEMEN WINGSLİ OLUN!

HEMEN BAŞVUR