Agora Antalya AVM'de 50 TL Chip-Para

Agora Antalya AVM'de 50 TL Chip-Para

Wings’e özel 4 – 22 Eylül 2019 tarihleri arasında Agora Antalya AVM’de kampanyaya dahil Axess üye işyerlerinden yapacağınız toplam 500 TL alışverişinize 50 TL chip-para hediye.

Kazanılan chip-paralar 6 Ekim 2019 tarihine kadar tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir.

Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonunu tıklayın veya "AGORA" yazıp 4566’ya SMS gönderin.


Axess Mobil'i İndir

 

Kampanya detayları:

  • 4 – 22 Eylül 2019 tarihleri arasında Agora Antalya AVM’de kampanyaya dahil Axess üye işyerlerinden yapılacak toplam 500 TL ve üzeri alışverişe 50 TL chip-para sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS'u üzerinden yapılması gerekmektedir.
  • Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
  • SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından ""AGORA"" yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
  • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 6 Ekim 2019 tarihine kadar tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 7 Ekim 2019 tarihinde geri alınacaktır.
  • Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir.
  • Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahil değildir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 50 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanyaya dahil mağazalar:

ADL

ALTINBAŞ

ARMAĞAN OYUNCAK

ATASUN OPTİK

AVVA

AYAKKABI DÜNYASI

B&G STORE

BOYNER

CHAKRA

COLINS

COQUET

DESA

ELEGANCE OPTİK

ELLE

FLO

GIZIA

GLINGERIE

GRATİS

GS STORE

HOTİÇ

IKEA

İPEKYOL

İŞBİR YATAK-BAMBİ-İDAŞ

JACK & JONES

JIMMY KEY

KARACA

KARACA HOME

KİTAPSAN

KONYALI SAAT

LCW

LOVE MY BODY

LTB

MAVİ

MİGROS

MUDO COLLECTİON

MUDO CONCEPT

NIKE

POPEYES

RAMSEY

SAMSONITE

SAMSUNG

SPORTIVE

STEP HALI

TEKNOSA

TOYZZ SHOP

U.S POLO

USTA DÖNERCİ

VAKKO BUTİK

VAKKORAMA

VAKKORAMA

WATSONS

YARGICI

YEMEN KAHVESİ

YILMAZ OPTİK