Aldığı her şeyi taksitlendirmek isteyenlere, Taksit İste!

Aldığı her şeyi taksitlendirmek isteyenlere, Taksit İste!
Bu Kampanya Sona Ermiştir!

Nereden ne almış olursanız olun, fark etmez. Akbank Direkt İnternet’e girin ya da 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi'ni arayın ya da, peşin olarak aldığınız her şeyi sonradan 9 aya kadar taksitlendirin.

  • Axess üye mağaza olsun olmasın, 50 TL ve üstü tüm peşin alışverişlerinizi, hesap kesim tarihinden önce, Akbank Direkt İnternet’e giriş yaparak veya 444 25 25'i arayarak taksitlendirebilirsiniz.
  • Taksit İste hizmetinden faiz alınmamaktadır.
  • 9 aya kadar tüm taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.
  • Taksit İste'den sadece TL ekstreler yararlanabilmektedir.
  • Taksit İste’den yararlanmak için talebinizi hesap kesim tarihinizden önce iletmeniz gerekmektedir.
  • İşlemle ilgili hesaplamalar, işlemin yapıldığı gün ile ilk taksidin yansıdığı hesap özetinin son ödeme tarihi arasında 30 gün olduğu varsayımıyla yapılmaktadır. Bu nedenle, her bir kart için işlemin yapıldığı gün hesaplanan gerçek ödeme tutarlarıyla bu sayfada belirtilen tutarlar arasında küçük farklılıklar olabilir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi 9 ayı geçemez. Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon ve kuyumla ilgili harcamalarda ve yemek, gıda, akaryakıt ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz ve erteleme yapılamaz.
  • Alışverişten sonra Akbank sistemine kayıtlı cep telefonunuza gönderilecek SMS'de yeralan kodu 3155'e göndererek alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.
  • SMS ile yapılan taleplerde, sms tutarı Turkcell müşterileri için KDV ve ÖİV dahil 0.65 TL, Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilir.
(BMSV ve KKDF hariç)
Taksit Sayısıİşlem Ücreti*
2 ay2,90%
3 ay3,85%
4 ay4,80%
5 ay5,70%
6 ay6,60%
7 ay7,50%
8 ay8,40%
9 ay9,20%

*Aylık taksit tutarına KKDF ve BSMV dahildir.
*Taksit tutarı ve toplam geri ödeme tutarı kredi kartınızın son ödeme tarihine göre değişiklik gösterebilir. Nihai geri ödeme planı kullanımınız esnasında oluşturulacaktır.