Anatolium Marmara AVM'de 30 TL Chip-Para

Anatolium Marmara AVM'de 30 TL Chip-Para

Wings'e özel 4 – 31 Ekim 2019 tarihleri arasında İstanbul Anatolium Marmara AVM’de kampanyaya dahil Axess üye işyerlerinden yapacağınız toplam 300 TL alışverişinize 30 TL chip-para hediye!

Kazanılan chip-paralar 15 Kasım 2019 tarihine kadar Anatolium AVM’de kampanyaya dahil Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir.

Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonunu tıklayın veya "ANATOLIUM" yazıp 4566’ya SMS gönderin!


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • 4 – 31 Ekim 2019 tarihleri arasında İstanbul Anatolium AVM’de kampanyaya dahil Axess üye işyerlerinden yapılacak toplam 300 TL ve üzeri alışverişe 30 TL chip-para sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS'u üzerinden yapılması gerekmektedir.
  • Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
  • SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından "ANATOLIUM" yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
  • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 15 Kasım 2019 tarihine kadar Anatolium AVM’de kampanyaya dahil Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 16 Kasım 2019 tarihinde geri alınacaktır.
  • Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir.
  • Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahil değildir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 30 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanyaya dahil mağazalar:

ATASUN

BEKO

BLACKSPADE

BOSCH

COLIN'S

D&R

DESA

E-BEBEK

ENGLISH HOME

FLO

GRATİS

IKEA

JAKAMEN

KİĞILI

KONYALISAAT

KORKMAZ

LC WAİKİKİ

LİZAY PIRLANTA

LTB

MAVİ

MEDIAMARKET

MUMUSO

OUNO APPLE TEKNİK SERVİS

ÖZDİLEK

PENTİ

POPEYES

SAMSONITE

SAMSUNG

SEÇİL STORE

SIEMENS

STARBUCKS

TAÇ

TOYZZ SHOP

U.S POLO ASSN

USTA DÖNERCİ

VAKKO BOUTIQUE

VESTEL

WATSONS

WELCOME BABY

YATAŞ