Apple Premium Satıcısı Troy’dan MacBook ve iPad Almanın Tam Zamanı

Apple Premium Satıcısı Troy’dan MacBook ve iPad Almanın Tam Zamanı

Wings ile Troy mağazalarında tüm MacBook Pro ve Macbook Air’lere %7, üstelik öğrenci ve öğretmenlere %15, iPad’lere ise %5 indirim ile sahip olabilirsiniz.

Üstelik Wings’inizle Troy mağazalarında yapacağınız ilk 2000 TL ve üzeri harcamanıza 150 TL indirim ayrıcalığını yaşayın.

Ayrıca Wings ile Macbook'larda 12 aya, iPad'lerde ise 6 aya varan taksit imkanı ile. Kampanya 7 Ekim 2019’a kadar Apple Premium Satıcısı Troy mağazalarında geçerlidir.


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

 • Wings’e özel 150 TL indirim imkanı, POS’dan gerçekleşen satış tutarı 2000 TL ve üzeri peşin veya taksitli ilk işlemde geçerli olup, indirim işlemden sonraki ilk hesap özetine yansıyacaktır. Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 150 TL indirim kazanabilir.
 • Kampanya sadece Troy mağazalarında geçerlidir.
 • Kurumsal satışlar indirim kampanyasına dahil değildir.
 • Bireysel Axess, Free ve Wings kredi kartları ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar indirim kampanyasına dahildir.
 • Neo, Bank’O Card Axess ve Ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Nakit çekim,EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyada indirim kazanan işlemin iptali veya değişikliği nedeniyle kısmi ya da tüm ödemenin iadesi durumunda, kazandırılan indirim tutarı hesap özetine borç kaydedilir.
 • MacBook Pro ve Macbook Air’de öğrenci ve öğretmenlere özel %15 indirim imkanı öğrenci ve öğretmen kimlik ibrazı ile geçerlidir.
 • Macbook'larda 12 aya, iPad'lerde ise 6 aya varan taksit imkanı sunulmaktadır.
 • Taksit kampanyasından Axess, Axess Business, Free, Wings, Wings Business, Neo, Neo Business, Axess KOBİ asıl ve bu kartlara bağlı ek kart sahipleri faydalanabilecektir.
 • Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.
 • 50.000TL ve üzeri limitli Ticari Kredi Kartları ile yapılan taksitli işlemlerde, işlem tutarı üzerinden Taksitli İşlem Komisyonu tahsil edilmektedir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 4 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 6 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. ve Troy (Artı Bilgisayar Satış ve Eğitim Hiz. İnş. Makina San. A.Ş.) kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar."