Wings ile Apple Premium Satıcısı Troy’dan iPhone 11 Almanın Tam Zamanı

Wings ile Apple Premium Satıcısı Troy’dan iPhone 11 Almanın Tam Zamanı

Wings’inizle Troy mağazaları ve troyestore.com’da yapacağınız ilk 5.000 TL ve üzeri harcamanıza 400 TL indirim fırsatını kaçırmayın!

Kampanya 28 Kasım - 31 Aralık 2019 döneminde Apple Premium Satıcısı Troy mağazalarında ve troyestore.com’da geçerlidir.

Kampanyaya Axess Mobil’den katılmak için ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin “Hemen Katıl” butonuna tıklaması veya kampanyaya SMS üzerinden katılmak için ilk harcamadan önce asıl kart sahipleri müşterilerin Akbank’ta kayıtlı cep telefonundan “TROY” yazıp 4566’ya SMS göndermesi gereklidir."

Kampanya detayları:

 • Wings’e özel 400TL indirim imkanı; POS’dan gerçekleşen satış tutarının 5000 TL ve üzeri ilk işlemde geçerli olup, indirim işlemden sonraki ilk hesap özetine yansıyacaktır. Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 400 TL indirim kazanabilir.
 • Kampanyadan faydalanmaya başlamak için ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin, Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıklayarak veya Akbank’ta kayıtlı cep telefonu numarasından “TROY“ yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olması gerekmektedir.
 • Kampanya katılımı, Axess Mobil’den yapılan katılımlarda profil alanındaki “Katıldığınız Kampanyalar” bölümünde yer almasından sonra, SMS ile yapılan katılımlarda ise belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından “kayıt oldunuz” bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
 • Kampanya sadece Troy mağazaları ve troyestore.com’da geçerlidir. İletişim bilgileri için detaylar: axess.com.tr
 • Kurumsal satışlar indirim kampanyasına dahil değildir.
 • Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS'u üzerinden yapılması gerekmektedir.
 • Bireysel Axess, Free ve Wings kredi kartları ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.
 • Neo, Bank’O Card Axess ve Ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyada indirim kazanan işlemin iptali veya değişikliği nedeniyle kısmi ya da tüm ödemenin iadesi durumunda, kazandırılan indirim tutarı hesap özetine borç kaydedilir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 4 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 6 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. ve Troy (Artı Bilgisayar Satış ve Eğitim Hiz. İnş. Makina San. A.Ş.) kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar."