Atasun'da 6 Taksit Ayrıcalığı

Atasun'da 6 Taksit Ayrıcalığı

Wings ile Atasun mağazalarından yapacağınız 50 TL ve üzeri 2 taksitli alışverişlerinize +2 Taksit ayrıcalığı 30 Haziran 2018'e dek sizleri bekliyor. 


AXESS MOBİL'DEN KATIL

Kampanya detayları:

  • Artı 2 Taksit Kampanyası; 1 – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında kampanyaya dahil Atasun mağazalarından yapacağınız 50 TL ve üzeri vade farksız 2-10 taksitli alışverişlerinizde geçerlidir.
  • Artı taksit ilavesiyle taksit sayısı 12 taksit ile sınırlıdır. Artı taksit firmaının uyguladığı taksit adedi üzerine eklenir.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Axess Exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank'O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
  • Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.