ATÜ Duty Free'de Alışveriş Yapanlara Yurt Dışında %15 İndirim

ATÜ Duty Free'de Alışveriş Yapanlara Yurt Dışında %15 İndirim

Wings’le 6-31 Ağustos 2019 tarihlerinde Atü Duty Free’de 300 TL ve üzeri alışveriş yapın, aynı tarihler arasında yurt dışında yapacağınız 300 TL ve üzeri tüm alışverişlerde %15 indirim  ayrıcalığı yaşayın.


Axess Mobil'den Katıl

Kampanya detayları:

 • Wings'e özel 6-31 Ağustos 2019 tarihleri arasında Ankara, İzmir, Milas-Bodrum, Gazipaşa-Alanya Havalimanı Atü Duty Free’den tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri tek çekim veya taksitli harcamaya, aynı tarihler arasında yurt dışında yapacağınız 300 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde %15 indirim sunulacaktır. Kampanya kapsamında kazanabileceğiniz toplam indirim 200 TL ile sınırlıdır.
 • Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank’ta kayıtlı cep telefonu numarasından “ATÜ” yazıp 4566’ya SMS göndermesi veya Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kayıt olması gerekmektedir. SMS gönderimi sonrası “kayıt oldunuz” mesajı gelecektir.
 • Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanyaya Axess, Wings, Free ve ticari kartlar dahildir. Neo banka kartı ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir. Ek kartlar kampanya kapsamındadır.
 • Kampanyaya Sanal POS’tan yapılan işlemler dahil değildir.
 • Kazanılan indirimler 10 Eylül 2019 tarihinde ekstrenize yansıtılacaktır. İptal edilen işlemlerde verilen indirim de iptal edilecektir.
 • Chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyada indirim kazanan işlemin iptali veya değişikliği nedeniyle kısmi yada tüm ödemenin iadesi durumunda, kazandırılan indirim tutarı hesap özetine/ ekstresine borç kaydedilir.
 • Axess Mobil ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel ve ticari kredi kartları için on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; elektronik eşya alımlarında üç ay, kuyumla ilgili harcamalarda (Basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünleri) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda altı ay, fiyatı üç bin Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında, sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde ve yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda dokuz ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum (Basılı ve külçe altın), telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar