Wings’e Özel Axess Mobil'den Boyner.com.tr'de 50 TL İndirim

Wings’e Özel Axess Mobil'den Boyner.com.tr'de 50 TL İndirim

Axess Mobil'e özel 11 - 31 Mart 2019 tarihleri arasında Boyner.com.tr'de 300 TL ve üzeri kadın ve erkek giyim, ayakkabı ve çanta alışverişinize 50 TL indirim! Üstelik 9 taksitle.

Kampanyadan sadece Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Promosyon Kodu Al” butonuna tıklayarak promosyon kodu alan müşteriler yararlanabilir.


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • Axess Mobil'e özel 11 - 31 Mart 2019 tarihleri arasında Boyner.com.tr'de 300 TL ve üzeri kadın ve erkek giyim, ayakkabı ve çanta alışverişinize 50 TL indirim sunulmaktadır. İndirim sadece şifre ile uygulanabilir ve şifreler 1 kez kullanılabilir. Kampanyadan bir kişi en fazla bir defa faydalanabilir. Kampanya başka bir kampanya ile birleşemez. İndirim kodu, 31 Mart 2019 tarihine kadar kullanılabilir. İndirim firma tarafından uygulanmaktadır.
  • Kampanyadan sadece Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Promosyon Kodu Al” butonuna tıklayarak promosyon kodu alan müşteriler yararlanabilir. Alınan şifreler 1 kez kullanılabilecektir.
  • 1 Ocak - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında, Boyner ve www.boyner.com.tr'de Axess’e özel 9 aya kadar taksit sunulur. Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir. Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.
  • 50.000TL ve üzeri limitli Ticari Kredi Kartları ile yapılan taksitli işlemlerde, işlem tutarı üzerinden Taksitli İşlem Komisyonu tahsil edilmektedir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel ve ticari kredi kartları için on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; elektronik eşya alımlarında üç ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda altı ay, fiyatı üç bin Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında, sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde ve yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda dokuz ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. ve Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.