Axess Mobil'e Özel Vivense'de 5.000 Mil Puan

Axess Mobil'e Özel Vivense'de 5.000 Mil Puan

Axess Mobil'e özel 1 Şubat - 31 Mart 2019 tarihleri arasında kampanyaya dahil Vivense mağazalarında Wings ile yapacağınız her 2.000 TL ve üzeri harcamanıza 5.000 ekstra mil puan.


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • Kampanya kapsamında 1 Şubat – 31 Mart 2019 tarihleri arasında kampanyaya dahil Vivense mağazalarında her 2.000 TL ve üzeri harcamanıza peşin veya taksitli işlemlerde 5.000 ekstra mil puan sunulmaktadır.
  • Kampanyaya Wings, Wings Black, Wings Private dahildir. Axess, Free, Neo, Axess Business, Axess KOBİ ve Wings Business kampanyaya dahil değildir. Ek kartlar kampanya kapsamındadır.
  • Chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
  • Kampanya kapsamında yapılacak ilk harcama tutarı üzerinden mil puan kazanılacaktır ve bir müşteri tüm Wings kartlarıyla en fazla 5.000 Mil Puan ile sınırlıdır.
  • Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için on iki ayı, kurumsal kredi kartları için dokuz ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; elektronik eşya alımlarında üç ay, bilgisayar alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, taşımacılık ile ilgili harcamalarda, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda altı ay, fiyatı üç bin Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde ve yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda, dokuz ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen mil puanlar iade alınacaktır. Mil puanın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Akbank T.A.Ş. ve Vivense kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.