Wings'e Özel Beyaz Eşya Alışverişlerinizde +2 Taksit Ayrıcalığı

Wings'e Özel Beyaz Eşya Alışverişlerinizde +2 Taksit Ayrıcalığı

Beyaz eşya sektöründe, kampanyaya dahil olan üye işyerlerinden yapılacak olan 200 TL ve üzeri vade farksız taksitli işlemlerde +2 taksit ayrıcalığı sizleri bekliyor.

Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • Kampanya 1 - 31 Ocak  2019 tarihleri arasında, kampanyaya dahil olan satış noktalarında, 200 TL ve üzeri vade farksız 2-10 taksitli işlemler için +2 taksit şeklindedir.
  • Kampanyadan Axess, Wings ve Free kart sahipleri yararlanabilir. Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.
  • Ticari Kartlar kampanyaya dahildir.
  • Sanal POS’lar kampanyaya dahil değildir.
  • Free için Artı Taksit/ Erteleme kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.
  • 50.000 TL ve üzeri limitli Ticari Kredi Kartları ile yapılan taksitli işlemlerde, işlem tutarı üzerinden Taksitli İşlem Komisyonu tahsil edilmektedir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için on iki ayı, kurumsal kredi kartları için dokuz ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; elektronik eşya alımlarında üç ay, bilgisayar alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, taşımacılık ile ilgili harcamalarda, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda altı ay, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde ve yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda, dokuz ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.