Beyaz Eşya Alışverişlerinizde +4 Taksit Ayrıcalığı

Beyaz Eşya Alışverişlerinizde +4 Taksit Ayrıcalığı

Beyaz eşya sektöründe, kampanyaya dahil olan üye işyerlerinden yapacağınız 100TL ve üzeri vade farksız taksitli işlemlerde +4 taksit ayrıcalığı.

Kampanya detayları:

  • Kampanya 31 Ocak 2018 tarihine kadar, kampanyaya dahil olan satış noktalarında, vade farksız 2- 8 taksitli işlemler için +4 taksit şeklindedir.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Bank’O Card Axess ve Free sahipleri yararlanabilir.
  • Ticari Kartlar kampanyaya dahildir.
  • Free için Artı Taksit/ Erteleme kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.