Beyaz Eşya Alışverişlerinizde Seçili Markalarda 18 Ay’a Varan Taksit Ayrıcalığı

Beyaz Eşya Alışverişlerinizde Seçili Markalarda 18 Ay’a Varan Taksit Ayrıcalığı

Beyaz eşya sektöründe, kampanyaya dahil olan seçili markalardan yapılacak olan 200 TL ve üzeri vade farksız taksitli işlemlerde 2-5 taksitli işlemler için +5, 6-12 taksitli işlemler için +6 taksit ayrıcalığı sizleri bekliyor.

Kampanyaya Arçelik, Arzum, BSH, Electrolux, Enplus, Fakir, Finlux, Goldmaster, Hoover, Hotpoint, İhlas, LG, Miele, Philips, Regal, Samsung, Silverline, Simfer, Sony, Telefunken, Termikel, Uğur Soğutma ve Vestel dahildir.

Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • Kampanya 1 - 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında, kampanyaya dahil olan satış noktalarında, 200 TL ve üzeri vade farksız 2-5 taksitli işlemler için +5, 6-12 taksitli işlemler için +6 taksit şeklindedir.
  • Kampanyadan Axess, Wings ve Free kart sahipleri yararlanabilir. Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.
  • Ticari Kartlar kampanyaya dahildir.
  • Sanal POS’lar kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyaya Arçelik, Arzum, BSH, Electrolux, Enplus, Fakir, Finlux, Goldmaster, Hoover, Hotpoint, İhlas, LG, Miele, Philips, Regal, Samsung, Silverline, Simfer, Sony, Telefunken, Termikel, Uğur Soğutma ve Vestel dahildir.
  • Free için Artı Taksit/ Erteleme kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.
  • 50.000 TL ve üzeri limitli Ticari Kredi Kartları ile yapılan taksitli işlemlerde, işlem tutarı üzerinden Taksitli İşlem Komisyonu tahsil edilmektedir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 4 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 6 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.