Her cumartesi BiTaksi'de ilk yolculuğunun 10 TL'si Wings'ten hediye

Her cumartesi BiTaksi'de ilk yolculuğunun 10 TL'si Wings'ten hediye

29 Aralık 2019 tarihine kadar her cumartesi BiTaksi'de ilk yolculuğunun 10 TL'si Wings'ten hediye.


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • Kampanya kapsamında BiTaksi’de 25 Mayıs-29 Aralık 2019 tarihleri arasında cumartesi günleri Akbank kredi kartları ile ödenen ilk yolculukta 10 TL indirim sunulmaktadır.
  • Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Bank’O Card Axess, Neo ve ticari kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya BiTaksi uygulaması üzerinden sanal POS'tan yapılan işlemler dahildir.
  • Kampanya katılımı için harcamadan önce Axess Mobil üzerinden “Hemen katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir. Axess Mobil ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanyaya Axess Mobil’den 1 kez katılmak yeterlidir.
  • Kampanya İstanbul ve Ankara'da 10 TL üzeri yolculuklarda geçerlidir. Kampanya’ya 10 TL altında kalan yolculuklar dahil değildir. Kazanılan indirimler gün sonunda ekstrenize yansıtılacaktır.
  • Her müşteri kampanyadan cumartesi günleri en fazla 1 kere, kampanya süresince toplamda en fazla 32 kere faydalanabilir. Kampanya süresince bir kişinin yararlanabileceği indirim tutarı en fazla 320 TL’dir.
  • Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
  • Kampanya sürücülere açık değildir.
  • İndirim kurumsal yolculuklarda geçerli değildir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel ve ticari kredi kartları için on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; elektronik eşya alımlarında üç ay, kuyumla ilgili harcamalarda (Basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünleri) 8 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda altı ay, fiyatı üç bin Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında, sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde ve yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda dokuz ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum (Basılı ve külçe altın), telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. ve BiTaksi kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.