BodyCard Kart Koruma Planı ile Cüzdanınız Güvende

BodyCard Kart Koruma Planı ile Cüzdanınız Güvende
Bu Kampanya Sona Ermiştir!

BodyCard Kart Koruma Planı ile cüzdanınız koruma altında. Cüzdanınız kaybolduğunda veya çalındığında kartlarınızı iptal ettirmek için zaman kaybetmeyin 444 25 25'i arayın sizin için tüm banka ve kredi kartlarınızı kapatalım, ilave hizmet ve sigorta teminatları ile de yanınızda olalım.

Wings'le yurt içinde de yurt dışında da güvendesiniz

Wings seyahatlerinizde karşılaşacağınız her türlü konuda size yardımcı olmak ve seyahatleriniz dışında hiçbir şey düşünmeden keyifle yolculuk edebilmeniz için bütün detayları düşündü.

Yurt dışında yardıma ihtiyacınız olduğunda tıbbi ve ferdi asistanlık

Wings yurt dışında tıbbi ve ferdi asistanlık hizmetleriyle de yanınızda. Doktor, hemşire, ambulans ve ilaç gönderimi; vize işlemleri, gümrük prosedürleri, hukuki yardım, acil mesaj gönderimi gibi konularda yardım almak için 0049 89 624 25 122 numaralı Acil Destek Hattı’nı arayabilirsiniz. Türkçe konuşan bir görevli size yardım etmek için hazır bekleyecektir.

Kayıp Çalıntı Kart Güvencesi

Kartınızın kaybolduğunu ya da çalındığını bankamıza bildirdiğiniz andan itibaren yapılan hiçbir alışverişten sorumlu olmazsınız. Kayıp çalıntı kart bildirimleriniz için lütfen 444 25 25 Akbank Telefon Şubesini arayın. Yeni kartınız en kısa sürede adresinize gönderilecektir.

BodyCard Kart Koruma Planı

BodyCard Kart Koruma Planı ile cüzdanınız koruma altında. Cüzdanınız kaybolduğunda veya çalındığında kartlarınızı iptal ettirmek için zaman kaybetmeyin 444 25 25'i arayın sizin için tüm banka ve kredi kartlarınızı kapatalım, ilave hizmet ve sigorta teminatları ile de yanınızda olalım.

Kayıp veya çalıntı durumunda kredi ve banka kartınızın bağlı olduğu tüm bankaları arayarak kartlarınızı iptal ettirmeniz gerekiyor. Ancak kayıp veya çalıntı sonrasındaki telaşla bu telefon numaralarını hatırlamayabilirsiniz. Hatırlasanız bile tek tek bu numaralara ulaşıp iptal işlemleri için bir zaman harcayacaksınız.

Siz ve aileniz için hazırladığımız yeni hizmet sayesinde yaşayabileceğiniz sıkıntılı süreci tamamen ortadan kaldırıyoruz. Sizin veya aile fertlerinizden herhangi birinin cüzdanının kaybolması ya da çalınması durumunda tüm bankaları aramak yerine dünyanın her yerinden sadece Akbank Telefon Şubesi’ni arayarak çok kısa bir sürede tüm kredi ve banka kartlarınızın sizin adınıza kapatılmasını sağlıyoruz.

Böylece numara ezberlemek, tek tek bankaları aramak durumunda kalmayacak, oluşabilecek riskleri ortadan kaldırmış olacaksınız. Ayrıca bu numarayı aradığınız andan itibaren kredi kartlarınızdan oluşacak harcama riskini geriye dönük 3.000 TL, toplamda 50.000 TL harcamayı da teminat altına alıyoruz

Ayrıca birçok konuda da teminat ve yardım hizmetleri sunuyoruz.

  • Kartlarınızın çalınması veya kaybolması durumunda sizlere yurtiçi ve yurtdışında otel faturalarınız için 2.000 TL, ulaşım masraflarınız için 2.000 TL destek (15 gün içinde hiç bir ek maliyete katlanmadan aynı miktarı geri ödeyebilirsiniz)
  • 7X24 Limitsiz konut yardımı ve çilingir hizmeti
  • 7X24 Limitsiz yol yardımı ve ücretsiz çekici hizmeti
  • 100 TL iletişim masraflarının ödenmesi
  • 300 TL çanta ve cüzdan yenileme teminatı
  • 200 TL kayıp bagajın müşteriye ulaştırılması teminatı
  • Yurt dışında kartlarınız kaybederseniz mağdur olmamanız için kişi başı 1.000 TL nakit desteği ( 15 gün içinde hiçbir ek maliyete katlanmadan aynı miktarı geri ödeyebilirsiniz)
  • Yurt dışında kaybolan kimlik ve pasaport için 400 TL yenileme desteği
  • Yurt dışında 200 TL nakit para kaybı teminatı
  • Değerli doküman kaydı ve bilgi desteği BodyCard Kart Koruma Planı’ndan tüm aileniz için sadece ayda 10 TL ödeyerek 11 taksitle; sadece kendiniz için ayda 8 TL ödeyerek 11 taksitle yararlanabilirsiniz.