CarrefourSA'da Kurban Koli Alımlarınıza 100 TL İndirim

CarrefourSA'da Kurban Koli Alımlarınıza 100 TL İndirim
Bu Kampanya Sona Ermiştir!

27 Haziran - 3 Ağustos 2020 tarihleri arasında Kurban koli alımlarında 100 TL indirim ayrıcalığı.


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • 3 Ağustos tarihine kadar, 1.590 TL, 1,690 TL ve 1.790 TL Kurban koli alımlarında, indirim belirtilen tek koli paket fiyatları üzerinden 100 TL indirim olarak uygulanacaktır.
  • İndirimden yararlanmak için Kurban koli ödemesinin kasadan ayrı tek bir işlem olarak ve Kurban satışlarına özel Akbank posu üzerinden yapılması gerekmektedir.
  • Kurban satışları ve çoklu koli alımları kampanyaya dahil değildir. Çoklu alımlarda sadece bir koli paketi kasadan ayrı geçirilerek bir koli paketi üzerinden kazanılacak 100 TL indirimden faydalanılabilir.
  • Her müşteri kampanyadan asıl ve ek kartları ile yalnızca 1 defa faydalanabilir.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free ve Akbank Kart sahipleri faydalanabilir. Bank o’card Axess ve Ticari Kartlar kampanyaya dahil değildir. Chip-para kullanımları kampanyaya dahil değildir. Chippin kasalarından yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • İndirim debit kartlar için, kart hamili vadesiz hesabına ertesi gün, kredi kartları için ise ilk ekstresine yansıyacaktır
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 8 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz
  • Akbank T.A.Ş Kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.