Wings'e Özel Club Med'de 6 Aya Varan Taksit Ayrıcalığı

Wings'e Özel Club Med'de 6 Aya Varan Taksit Ayrıcalığı

Wings'e özel 28 Şubat 2019 tarihine kadar Club Med satış ofisleri ve clubmed.com.tr'deki seyahat harcamalarınıza 6 taksit ayrıcalığı.

Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • Club Med satış ofisleri ve clubmed.com.tr'deki seyahat harcamalarınıza 6 taksit fırsatı sunulmaktadır. Taksit fırsatı 28 Şubat 2019 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahil, Bank’O Card Axess kartlar dahil değildir.
  • Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.
  • Free için Artı Taksit kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • 50.000 TL ve üzeri limitli Ticari Kredi Kartları ile yapılan taksitli işlemlerde, işlem tutarı üzerinden Taksitli İşlem Komisyonu tahsil edilmektedir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için on iki ayı, kurumsal kredi kartları için dokuz ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; elektronik eşya alımlarında üç ay, bilgisayar alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, taşımacılık ile ilgili harcamalarda, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda altı ay, fiyatı üç bin Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde ve yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda, dokuz ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar."