Tüm Ödemeler Wings’le Daha Kolay

Tüm Ödemeler Wings’le Daha Kolay

Kira, aidat, okul taksidi gibi hesabınızdan EFT veya Havale ile gerçekleştirdiğiniz tüm ödemelerinizi Wings kredi kartınızla da yapabilirsiniz.

Üstelik her ay düzenli olarak yaptığınız ödemeleriniz için Wings'le Düzenli EFT/Havale talimatı verebilirsiniz.

Wings'inizle anlık veya talimatlı tüm EFT ve Havale işlemlerinizi Akbank İnternet, Akbank Şube'leri ya da 444 25 25 Akbank Telefon Şube'sinden yapabilirsiniz.

Juzdan'dan Katıl

Detaylar;

  • Kredi kartı ile anlık ve talimatlı EFT ve Havale hizmetinden Axess, Wings, Axess Üniversiteli asıl kart sahipleri yararlanabilirler.
  • Kredi kartından yapılan anlık ve talimatlı EFT ve Havale işlemlerinde, transfer yapılan tutarın KKDF ve BSMV hariç %1,00’i kadar işlem ücreti ve kanal/tutar bazlı değişen EFT/Havale masrafı tahsil edilir. Ek olarak, kredi kartından anlık ve talimatlı yapılan EFT/Havale işlemlerinde, Banka’nın Nakit Avans için belirlediği akdi faiz de alınır. Faiz, işlemin gerçekleştiği günden itibaren hesaplanır.
  • EFT ücreti, işlem tutarının 1.000 TL ve altında olması halinde mobil bankacılık uygulamaları ve internet bankacılığı aracılığıyla yapılan işlemler ile düzenli ödemelerde 1,55 TL’yi, ATM’den yapılan işlemlerde 5,44 TL’yi, diğer kanallar ile yapılan işlemlerde ise 7,79 TL’yi geçemez. İşlem tutarının 1.000 TL ile 50.000 TL arasında olması halinde bu sınırlar sırasıyla 3,11 TL, 10,88 TL ve 15,59 TL olarak, işlem tutarının 50.000 TL üzerinde olması halinde bu sınırlar sırasıyla 38,98 TL, 77,97 TL ve 155,94 TL olarak uygulanır. EFT sisteminin resmi kapanış saatinden en erken 90 dakika önce olmak kaydıyla kuruluş ile finansal tüketici arasındaki sözleşmede geç işlemler olarak belirlenen EFT işlemlerinde anılan sınırlar yüzde elli artırımlı olarak uygulanır. Havale işlemlerinde ise uygulanacak azami ücretler EFT işlemleri için belirtilen ayrımlara tabi olarak ilgili ücretlerin yarısı oranında uygulanır.
  • Kredi kartından yapılan EFT/Havale işlemleri için Taksit İste ve Erteleme İste yapılamamaktadır.
  • Kullanılabilir limitinizin %100'ü kadar EFT veya Havale işlemi yapılabilir.
  • Kredi kartından EFT ve Havale işlemlerinde Mil Puan kazanımı sağlanmamaktadır.