Fedbox'ta 30 Günlük Diyet Yemek Paketi Günlük 163 TL Yerine 130 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Fedbox'ta 30 Günlük Diyet Yemek Paketi Günlük 163 TL Yerine 130 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

İndirimden faydalanmak için AKBANK130 indirim kodu kullanılmalıdır.

Juzdan'ı İndir

Kampanya Detayları:

  • Kampanya kapsamında Fedbox.com.tr’de 16 Mayıs-30 Haziran 2022 tarihleri arasında yapılan 30 günlük kalorisi hesaplanmış diyet yemek paketi alımları, günlük 163 TL yerine 130 TL’den başlayan fiyatlarla sunulmaktadır.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free, Akbank Kart, Bank O’Card Axess asıl/ek kart sahipleri yararlanabilir. Kampanyaya ticari kartlar ve sanal kartlar da dahildir.
  • Kampanya İstanbul’da geçerlidir.
  • Bir müşteri kampanyadan birden fazla kez faydalanabilir. Diğer kampanyalarla birleştirilemez.
  • İndirim alışveriş sırasında Firma tarafından yapılacaktır. İndirimden faydalanmak için AKBANK130 indirim kodunun kullanılması ya da 02122880212 numaralı müşteri hizmetlerinin aranması gerekmektedir.
  • İndirimden www.fedbox.com.tr adresinden AKBANK130 indirim kodu ile ya da 02122880212 numaralı müşteri hizmetleri aranarak faydalanılabilir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirasının üzerindeki cep telefonu alımlarında 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirası ve altındaki cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. ve Fedbox kampanyayı değiştirme ve sonlandırma hakkını saklı tutar.