Wings'e Özel Fedbox'ta İkinci 15 Tam Günlük Pakette %20 İndirim

Wings'e Özel Fedbox'ta İkinci 15 Tam Günlük Pakette %20 İndirim

31 Ağustos'a kadar Fedbox'ta ikinci 15 tam günlük pakette %20 indirim.

İndirimden faydalanmak için 02122880212 numaralı müşteri hizmetleri aranmalıdır.


Axess Mobil'i İndir

Kampanya Detayları:

  • Kampanya kapsamında Fedbox.com.tr’de 1-31 Ağustos 2020 tarihleri arasında yapılan ikinci 15 tam günlük paket alımlarında %20 indirim sunulmaktadır.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank Kart, Bank O’Card Axess asıl/ek kart sahipleri yararlanabilir. Kampanyaya ticari kartlar ve sanal kartlar da dahildir.
  • Bir müşteri kampanyadan birden fazla kez faydalanabilir. Diğer kampanyalarla birleştirilemez.
  • İndirim alışveriş sırasında Firma tarafından yapılacaktır. İndirimden faydalanmak için 02122880212 numaralı müşteri hizmetlerinin aranması gerekmektedir.
  • İndirimden faydalanmak için Fedbox.com.tr’den bir adet 15 tam günlük paket alındıktan sonra 02122880212 numaralı müşteri hizmetleri aranarak ikinci 15 tam günlük paket talep edilmesi halinde %20 indirimden faydalanılabilir. Ya da Fedbox.com.tr’den harcama yapmadan, 15 tam günlük paket alımı 02122880212 numaralı müşteri hizmetleri aranarak yapılmalıdır.
  • Detaylı bilgi için www.axess.com.tr ve www.fedbox.com.tr
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 8 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. ve Fedbox kampanyayı değiştirme ve sonlandırma hakkını saklı tutar.