Wings'e Özel Fedbox'ta %20'ye Varan İndirim

Wings'e Özel Fedbox'ta %20'ye Varan İndirim

Fedbox’ta 2 aylık Diyet Yemek Paketinde %20,
1 aylık 4 çeşit Gurme Sıcak Ev Yemeği Paketinde %10 indirim.


Axess Mobil'i İndir

Kampanya Detayları:

  • Kampanya “Kapıya Teslim Gurme Sıcak Ev Yemeği “ ve “Diyet Yemek Servisi” paketlerinde sunulmuş olup 8-30 Nisan 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında 1 aylık dört çeşit gurme sıcak ev yemeği satın alımlarında %10 indirim, 2 aylık diyet yemek satın alımlarında %20 indirim sunulmaktadır.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free, Neo, Bank O’Card Axess asıl/ek kart sahipleri yararlanabilir. Kampanyaya ticari kartlar ve sanal kartlar da dahildir.
  • Bir müşteri kampanyadan birden fazla kez faydalanabilir. Diğer kampanyalarla birleştirilemez.
  • İndirim alışveriş sırasında anında firma tarafından yapılacaktır.
  • “Diyet Yemek Servisi” paket alımında indirim 0212288 02 12 – 0553 672 02 12 no'lu Fedbox Hizmet Hattı veya www.fedbox.com.tr üzerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir. “Kapıya Teslim Gurme Sıcak Ev Yemeği” paket alımlarında indirim sadece 0212288 02 12 – 0553 672 02 12 no'lu Fedbox Hizmet Hattı aranarak yapılan alışverişlerde geçerlidir.
  • Detaylı bilgi için www.axess.com.tr ve www.fedbox.com.tr
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel ve ticari kredi kartları için on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; elektronik eşya alımlarında üç ay, kuyumla ilgili harcamalarda (Basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünleri) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda altı ay, fiyatı üç bin Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında, sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde ve yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda dokuz ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum (Basılı ve külçe altın), telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı değiştirme ve sonlandırma hakkını saklı tutar.