GittiGidiyor'da 2000 TL ve Üzeri Robot Süpürgelerde 150 TL İndirim

GittiGidiyor'da 2000 TL ve Üzeri Robot Süpürgelerde 150 TL İndirim

21 Mayıs-14 Haziran 2020 tarihleri arasında GittiGidiyor'da 2000 TL ve üzeri robot süpürgelerde 150 TL indirim ayrıcalığı sizi bekliyor.

Kampanyadan sadece Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Promosyon Kodu Al” butonuna tıklayarak promosyon kodu alan müşteriler yararlanabilir.


Axess Mobil'den Katıl

Kampanya detayları:

  • Axess Mobil'e özel 21 Mayıs-14 Haziran 2020 tarihleri arasında www.gittigidiyor.com üzerinden yapılacak 2000 TL ve üzeri robot süpürge alışverişlerinde 150 TL indirim sunulmaktadır. İndirim kodu GittiGidiyor üzerinden satın alınacak tüm markaların robot süpürge ürünlerinde geçerlidir.
  • Kampanyada geçerli indirim kodu bir kez kullanılabilir. Kampanya firmanın devam eden diğer indirim ve kampanyaları ile birleştirilemez. İndirim GittiGidiyor tarafından uygulanmaktadır.
  • Kampanyadan sadece Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Promosyon Kodu Al” butonuna tıklayarak promosyon kodu alan müşteriler yararlanabilir. Alınan kodun gittigidiyor.com.tr’de ürün sepete eklendikten sonra kod alanına girilmesi gerekmektedir. Alınan şifreler 1 kez kullanılabilecektir.
  • İndirimden yararlanabilmeniz için GittiGidiyor üyeliğinizin olması ve üyeliğinizdeki Hesabım İndirimler ve Kampanyalar sayfasındaki ""İndirim Kuponu Ekle"" bölümünden indirim kuponunuzun üzerindeki kodu girerek aktif etmeniz gerekmektedir.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank Kart, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri yararlanabilir. Ticari kartlar kampanyaya dahildir.
  • Axess Mobil üzerinden kod alarak kampanyaya katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler kampanyaya dahil değildir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 8 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye www.gittigidiyor.com.tr adresinden ulaşılabilir.
  • Akbank T.A.Ş. ve GittiGidiyor kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.