Axess Mobil'e Özel Gratis Beauty'de 15 TL Chip-Para

Axess Mobil'e Özel Gratis Beauty'de 15 TL Chip-Para

Gratis Beauty'de ilk 75 TL ve üzeri alışverişinize 15 TL chip-para hediye.

Kazanılan chip-paralar 15 Ağustos 2019 tarihine kadar tüm Gratis Beauty mağazalarında kullanılabilecektir.


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • Axess Mobil’e özel 1 – 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında Gratis Beauty mağazalarından yapacağınız bir defa 75 TL ve üzeri harcamaya 15 TL chip-para sunulmaktadır. Kampanyaya katılmak için, Axess Mobil üzerinden, ilk harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır.
  • Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
  • Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS'u üzerinden yapılması gerekmektedir. Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 15 Ağustos 2019 tarihine kadar Gratis Beauty mağazalarında  kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 16 Ağustos 2019 tarihinde geri alınacaktır.
  • Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir.
  • Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahil değildir. Chip-para kampanyası müşteri bazındadır.
  • Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 15 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir.
  • Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-paralar iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Kampanyaya dahil mağazalar; İstanbul Bahariye Caddesi, İstanbul Bayrampaşa Forum, İstanbul Bakırköy Meydan, İstanbul Ümraniye Meydan, İstanbul Capacity Avm, İstanbul Brandium Avm, İstanbul Marmara Park Avm, İstanbul Emaar Avm, İstanbul Hilltown Avm, İstanbul Mecidiyeköy, İstanbul Arena Park, İstanbul Maslak 1453, İstanbul Başakşehir Ortabahçe Caddesi, Ankara Tunalı Hilmi Caddesi, Adana Barajyolu Caddesi, Ankara Antares Avm, Ankara Nata Vega Avm, Bursa Kent Meydanı, İzmir Optimum Avm, İzmir Kıbrıs Şehitleri Caddesi