İstanbul Havalimanı ATÜ Duty Free Butik Mağazalarında 2000 TL ve Üzeri İlk Alışverişinize 300 TL İndirim

İstanbul Havalimanı ATÜ Duty Free Butik Mağazalarında 2000 TL ve Üzeri İlk Alışverişinize 300 TL İndirim

Kampanya sadece İstanbul Havalimanı Bvlgari, Celine, Ermenegildo Zegna, Etro, Furla, Longchamp, Loro Piana, Luxury Timepieces, Michael Kors, Montblanc, Paul & Shark, Salvatore Ferragamo mağazalarında geçerlidir.


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • 10-30 Eylül 2019 tarihleri arasında İstanbul Havalimanı ATÜ Duty Free butik mağazalarında tek seferde yapacağınız ilk 2000 TL ve üzeri tek çekim veya taksitli harcamaya 300 TL indirim sunulacaktır.
  • Kampanyaya Axess, Wings, Free ve ticari kartlar dahildir. Neo banka kartı ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir. Ek kartlar kampanya kapsamındadır.
  • Kampanya sadece İstanbul Havalimanı ATÜ Duty Free butik mağazalarında geçerlidir.Kampanya Bvlgari, Celine, Ermenegildo Zegna, Etro, Furla, Longchamp, Loro Piana, Luxury Timepieces, Michael Kors, Montblanc, Paul & Shark, Salvatore Ferragamo mağazalarında geçerlidir.
  • Her müşteri kampanya süresi boyunca kampanyadan 1 kez faydalanabilir ve en fazla 300 TL indirim kazanabilir.
  • Kazanılan indirimler gün sonunda ekstrenize yansıtılacaktır. Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyada indirim kazanan işlemin iptali veya değişikliği nedeniyle kısmi yada tüm ödemenin iadesi durumunda, kazandırılan indirim tutarı hesap özetine/ ekstresine borç kaydedilir.
  • Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 4 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 6 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.