İstanbul Havalimanı ATÜ Duty Free Old Bazaar’da 300 TL ve Üzeri İlk Alışverişinize 50 TL İndirim

İstanbul Havalimanı ATÜ Duty Free Old Bazaar’da 300 TL ve Üzeri İlk Alışverişinize 50 TL İndirim

Wings'e özel İstanbul Havalimanı ATÜ Duty Free Old Bazaar mağazalarında 31 Mayıs-30 Haziran 2019 tarihlerinde 300TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL indirim kazanma ayrıcalığını yaşayın.


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • 31 Mayıs-30 Haziran 2019 tarihleri arasında İstanbul Havalimanı ATÜ Duty Free Old Bazaar mağazalarında tek seferde yapacağınız ilk 300 TL ve üzeri tek çekim veya taksitli harcamaya 50 TL indirim sunulacaktır.
  • Kampanyaya Axess, Wings, Free ve ticari kartlar dahildir. Neo banka kartı ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir. Ek kartlar kampanya kapsamındadır.
  • Kampanya sadece İstanbul Havalimanı ATÜ Duty Free Old Bazaar mağazalarında geçerlidir.
  • Her müşteri kampanya süresi boyunca kampanyadan 1 kez faydalanabilir ve en fazla 50 TL indirim kazanabilir.
  • Kazanılan indirimler gün sonunda ekstrenize yansıtılacaktır. Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyada indirim kazanan işlemin iptali veya değişikliği nedeniyle kısmi yada tüm ödemenin iadesi durumunda, kazandırılan indirim tutarı hesap özetine/ ekstresine borç kaydedilir.
  • Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel ve ticari kredi kartları için on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; elektronik eşya alımlarında üç ay, kuyumla ilgili harcamalarda (Basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünleri) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda altı ay, fiyatı üç bin Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında, sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde ve yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda dokuz ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum (Basılı ve külçe altın), telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.