Wings ile Kira Gelir Vergisi Ödemelerinize 3 Taksit

Wings ile Kira Gelir Vergisi Ödemelerinize 3 Taksit

1 Nisan'a kadar Kira Gelir Vergi'nizi Wings ile 3 taksitte ödeyebilirsiniz.


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • 6 Mart-1 Nisan 2019 tarihleri arasında Akbank kredi kartları ile gib.gov.tr üzerinden yapılacak olan Kira Gelir Vergisi ödemeleri ücretsiz olarak 3 taksite bölünecektir.
  • Bireysel internet şubesi ve kurumsal internet şubesi üzerinden yapılacak ödemelerde 3 taksit seçeneği seçmeli olarak sunulacaktır, taksit seçeneği seçilmesi halinde 3 taksite bölünecektir.
  • Kampanyaya katılım için SMS gönderimine gerek yoktur.
  • Gib.gov.tr üzerinden yapılacak ödemelerde işlem otomatik olarak taksitlendirilecektir.
  • Bireysel internet şubesi ve kurumsal internet şubesi üzerinden yapılacak ödemelerde, taksit seçeneği seçilmesi halinde 3 taksite bölünecektir.
  • Taksit kampanyasından Axess, Wings, Free, Axess KOBİ, Axess Business, Wings Business sahipleri faydalanabilir. Bank’O Card Axess kartlar 3 taksit kampanyasından sadece www.gib.gov.tr üzerinden yapacakları ödemelerde faydalanabilir.
  • Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.
  • 50.000TL ve üzeri limitli Ticari Kredi Kartları ile yapılan taksitli işlemlerde, işlem tutarı üzerinden Taksitli İşlem Komisyonu tahsil edilmektedir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel ve ticari kredi kartları için on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; elektronik eşya alımlarında üç ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda altı ay, fiyatı üç bin Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında, sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde ve yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda dokuz ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.