Mobilet'te "Düşün, Derinleş, Sorgula" Atölye Biletlerinde %15 İndirim

Mobilet'te "Düşün, Derinleş, Sorgula" Atölye Biletlerinde %15 İndirim

Wings'e özel Mobilet'te "Düşün,Derinleş,Sorgula" atölye biletlerinde %15 indirim! Üstelik tüm bilet satışlarında www.mobilet.com ve mobilet satış noktalarında 3 taksit ayrıcalığıyla.


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • Mobilet'te 5 Şubat 2019 tarihinde Kolektif House Levent’te düzenlenecek olan “Düşün, Derinleş, Sorgula” atölye biletlerinde %15 indirim sunulmaktadır.
  • Etkinlik detayları; https://www.mobilet.com/event/dusun-derinles-sorgula-3212-5033
  • www.mobilet.com ve mobilet satış noktalarından yapılacak alışverişlerde peşin fiyatına 3 taksit yapılmaktadır.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Axess Business, Wings Business, Free ve Bank O’Card Axess kartları yararlanabilir.
  • Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için on iki ayı, kurumsal kredi kartları için dokuz ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; elektronik eşya alımlarında üç ay, bilgisayar alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, taşımacılık ile ilgili harcamalarda, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda altı ay, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde ve yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda, dokuz ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.