MTV Ödemelerinizde Taksit Ayrıcalığı ve Sürpriziniz Hazır

MTV Ödemelerinizde Taksit Ayrıcalığı ve Sürpriziniz Hazır
Bu Kampanya Sona Ermiştir!

1 Ocak - 1 Şubat 2016 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi'ni Wings ile ödeyenler,  hem 300 TL ve üzeri işlemlerde 3 taksit ayrıcalığından  hem de Autowax'dan seçili hizmetlerde %55' varan indirimden yararlanıyor.

Kampanya detayları: 

  • Akbank Direkt İnternet, Akbank Direkt Mobil, Akbank ATM’leri, Akbank Telefon Şubesi, Akbank Şubeleri veya www.gib.gov.tr üzerinden yapılan 300 TL ve üzeri kredi kartı ödemeleri tek çekim olarak gerçekleşecek olup, ödemeler kredi kartına 3 taksit olarak yansıyacaktır.
  • Taksitli işlemlere vade farkı yansıtılmayacaktır.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess KOBİ, Axess Business, Wings Business, Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
  • Free için bu kampanyaya katılım ücretsizdir.
  • Autowax bayilerinde Boya Çizik Giderme, Parlatma ve 6 Kat Etkili Boya Koruma işlemlerinden toplam 420 TL yerine 190 TL ödeyerek; Antibakteriyel, Detaylı Hijyenik İç Temizlik ve Ozon Makinesi ile Dezenfektasyon işlemlerinden ise toplam 400 TL yerine 190 TL ödeyerek yararlanacaktır. Autowax bayilerinde yukarıda belirtilen hizmetlerden %55’e varan indirim fırsatıyla faydalanabilmek için müşterilerin; MTV ödemesini Akbank tahsilat kanallarından vadesiz hesapları veya kredi kartları aracılığıyla ödemeleri durumunda işlem dekontlarını, www.gib.gov.tr üzerinden Akbank kredi kartlarıyla ödeyen müşterilerin ise ödeme alındı belgelerini Autowax’a ibraz etmeleri gerekmektedir. Autowax bayilerinde kampanya dahilindeki araç bakım hizmetlerinden indirimli yararlanabileceğiniz son tarih 30 Nisan 2016'dır.
  • Ödemenin gerçekleştirildiği günü takip eden iş günü itibariyle kampanyadan faydalanmaya başlanabilecek olup, kampanyadan faydalanılabilecek son tarih 30 Nisan 2016’dır.
  • Akbank kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.