Wings'e Özel Otomotiv Harcamalarınızda +2 Taksit Ayrıcalığı

Wings'e Özel Otomotiv Harcamalarınızda +2 Taksit Ayrıcalığı

31 Ocak 2020 tarihine kadar seçili oto servis, bakım, aksesuar ve lastik markalarının kampanyaya dahil Axess üye işyerlerinde yapacağınız 300 TL ve üzeri vade farksız 2 – 10 arasındaki taksitli işlemlerde Wings'e özel +2 taksit ayrıcalığı sizleri bekliyor.


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • Kampanya, 31 Ocak 2020 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanyada +2 TAKSİT imkanı, 300 TL ve üzeri, vade farksız 2 - 10 arasındaki taksitli işlemlerde geçerlidir.
  • Kampanyaya Axess, Free, Wings, kartları dahil, Bank'O Card Axess kartlar dahil değildir.
  • Ticari kartlar kampanyaya dahildir.
  • Free kart için için kampanya katılım ücreti 2,9 TL olup bir kereye mahsus olmak üzere ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
  • 50.000TL ve üzeri limitli Ticari Kredi Kartları ile yapılan taksitli işlemlerde, işlem tutarı üzerinden kredi kartından Taksitli İşlem Komisyonu tahsil edilmektedir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 8 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanyaya katılan markalar: ACCELL, AVIS, BİRMOT, BORUSAN OTO, BOSCH, BRC, CITROEN, CONTINENTAL, ÇELİK MOTOR, DOĞUŞ OTO, FORD, GOODYEAR, HONDA, HYUNDAI, KOSİFLER, KUBA MOTOR, KURALKAN, MAİS, MERCEDES, MICHELIN, MONDEAL MOTOR, MUTLU AKÜ, NISSAN, OPEL, OTOKOÇ, PEUGEOT , PIRELLI, RENAULT, SUZUKI, TOFAŞ, TOYOTA, YAMAHA, YUKİ"