Wings'e Özel Rafinera'da %20'ye Varan İndirim

Wings'e Özel Rafinera'da %20'ye Varan İndirim

Kampanya kapsamında 15 günlük Classic & Protein Plus siparişlerinde
%15 indirim, 3 günlük Reset siparişlerinde %20 indirim ve tüm Juice setlerinde
%20’ye varan indirim sunulmaktadır.


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • Kampanya kapsamında, 15 günlük Classic & Protein Plus siparişlerinde %15 indirim, 3 günlük Reset siparişlerinde %20 indirim ve tüm Juice setlerinde %20’ye varan indirim sunulmuş olup 10.06.2019 – 23.06.2019 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free, Neo, Bank O’Card Axess asıl/ek kart sahipleri yararlanabilir. Kampanyaya ticari kartlar ve sanal kartlar da dahildir.
  • Bir müşteri kampanyadan birden fazla kez faydalanabilir.
  • İndirim www.rafinera.com ya da 0212 323 30 10 no'lu Rafinera Hizmet Hattı üzerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel ve ticari kredi kartları için on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; elektronik eşya alımlarında üç ay, kuyumla ilgili harcamalarda (Basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünleri) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda altı ay, fiyatı üç bin Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında, sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde ve yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda dokuz ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum (Basılı ve külçe altın), telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı değiştirme ve sonlandırma hakkını saklı tutar.