Samsung'ta 2 taksitte +1 Taksit, 3-6 taksitte +6 Taksit Ayrıcalığı

Samsung'ta 2 taksitte +1 Taksit, 3-6 taksitte +6 Taksit Ayrıcalığı

Samsung'ta 30 Haziran'a kadar kampanyaya dahil olan Axess üye işyerlerinden yapacağın 200 TL ve üzeri vade farksız taksitli işlemlerde 2 taksitte +1 taksit,
3-6 arası taksitte +6 taksit ayrıcalığı.


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • Kampanya 1 Mayıs - 30 Haziran 2019 tarihleri arasında kampanyaya dahil olan Samsung bayisi Axess üye işyeri satış noktalarında, vade farksız 200 TL ve üzeri 2 taksitli işlemlerde +1 taksit, 3- 6 taksitli işlemler için +6 taksit şeklindedir.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free kart sahipleri faydalanabilir. Bank’O Card Axess kartlar dahil değildir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Ticari kartlar kampanyaya dahildir.
  • Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
  • Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.
  • 50.000 TL ve üzeri limitli Ticari Kredi Kartları ile yapılan taksitli işlemlerde, işlem tutarı üzerinden Taksitli İşlem Komisyonu tahsil edilmektedir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel ve ticari kredi kartları için on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; elektronik eşya alımlarında üç ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda altı ay, fiyatı üç bin Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında, sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde ve yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda dokuz ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.