Wings ile tatilsepeti'nde 9 Aya Varan Taksit Ayrıcalığı

Wings ile tatilsepeti'nde 9 Aya Varan Taksit Ayrıcalığı

Wings ile tatilsepeti'nde yurt içi ve yurt dışında 6 taksit, yurt içi seçili otellerde 9 taksit fırsatı sunulmaktadır.


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • tatilsepeti.com ve tatilsepeti satış ofislerinden yapılacak yurt içi ve yurt dışı rezervasyonlarda vade farksız 6 taksit, yurt içi seçili otel rezervasyonlarında vade farksız 9 taksit fırsatı sunulmaktadır. Taksit imkanı 28 Şubat 2019 tarihine kadar geçerlidir.
  • 9 taksit fırsatı sunulan otellerde, ilgili tatilsepeti.com otel sayfasındaki “Ödeme Seçenekleri” tablosunda Axess logosunun karşısında 9 taksit ibaresi bulunmaktadır.
  • Taksit sayısı toplam 9 ile sınırlıdır.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Bank O’Card Axess ve Free sahipleri yararlanabilir. Ticari kartlar dahildir.
  • Free için Artı Taksit kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için on iki ayı, kurumsal kredi kartları için dokuz ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; elektronik eşya alımlarında üç ay, bilgisayar alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, taşımacılık ile ilgili harcamalarda, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda altı ay, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde ve yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda, dokuz ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar."