Wings’e Özel Teknosa Maltepe Exxtra Mağazasında Seçili iPhone 11 Modellerinde 500 TL İndirim Ayrıcalığı!

Wings’e Özel Teknosa Maltepe Exxtra Mağazasında Seçili iPhone 11 Modellerinde 500 TL İndirim Ayrıcalığı!
Bu Kampanya Sona Ermiştir!

Wings’e özel Teknosa Maltepe Exxtra mağazasında 14 - 20 Ocak 2022 tarihlerinde ilk iPhone 11 64 GB ürünü alımınızda 500 TL indirim fırsatı için hemen katılın!

Axess Mobil'den Katıl

 

Kampanya detayları:

 • 14 - 20 Ocak 2022 tarihlerinde Axess ile Teknosa Maltepe Carrefoursa Exxtra Mağazası mağazasından ödemesini tek seferde yapacağınız ilk iPhone 11 64 GB ürünü alımınızda 500 TL indirim fırsatı sunulmaktadır.
 • Kampanya katılmak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olması gereklidir.
 • Axess Mobil ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • Axess Mobil ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • İndirim kampanyası müşteri bazındadır.
 • Bir müşteri asıl veya ek kartlarından herhangi biri ile yapacağı ilk iPhone 11 64 GB alımından bir defa en fazla 500 TL indirim kazanabilir.
 • Satın alma işlemi sırasında alışveriş tutarı birden fazla karta bölünmeden, kampanyaya dahil Akbank kartlarından bir tanesi ile sadece ürün tutarı olan 10.349.-TL nın tek seferde gerçekleştirilmesi halinde kampanyadan yararlanılabilir.
 • Kurumsal satışlar indirim kampanyasına dahil değildir.
 • Kampanyada indirim kazanan işlemin iptali veya ürün değişikliği nedeniyle kısmi ya da tüm ödemenin iadesi durumunda, kazandırılan indirim tutarı hesap özetine / ekstresine borç kaydedilir.
 • Kampanyadan faydalanmak için işlemin Teknosa Maltepe Carrefoursa Exxtra Mağazasında Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahil değildir.
 • Kampanya sadece Cevizli, Tugay Yolu Cd. No:67, 34846 Maltepe/İstanbul adresindeki Teknosa Maltepe Exxtra Mağazasında geçerli olup, diğer Teknosa mağazaları,Teknosa.com ve Teknosa mobil uygulamasından yapılacak alımlarda geçerli değildir.
 • Bireysel Axess, Free ve Wings kredi kartları ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Sanal kartlar, Neo ve Akbank kart, Bank’O Card Axess ve Ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Kazanılan indirimler gün sonunda ekstrenize yansıtılacaktır. Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirasının üzerindeki cep telefonu alımlarında 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirası ve altındaki cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.