Wings'e Özel Armağan Oyuncak'ta 10 TL Chip-Para

Wings'e Özel Armağan Oyuncak'ta 10 TL Chip-Para

Wings’e özel 1 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Armağan Oyuncak mağazalarında 100 TL ve üzeri ilk alışverişinize 10 TL chip-para!

Kazanılan chip-paralar 15 Ocak 2019 tarihine kadar Armağan Oyuncak mağazalarında kullanılabilecektir.


Axess Mobil'den Katıl

Kampanya detayları:

  • 1 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Armağan Oyuncak mağazalarında tek seferde yapılacak ilk 100 TL ve üzeri tek ödeme ve taksitli alışverişinize 10 TL chip-para sunulmaktadır.
  • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 15 Ocak 2019 tarihine kadar Armağan Oyuncak mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 16 Ocak 2019 tarihinde geri alınacaktır.
  • Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Online alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 10 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.