Atü Duty Free’de Alışverişe, Yurt Dışında %15 İndirim Ayrıcalığı

Atü Duty Free’de Alışverişe, Yurt Dışında %15 İndirim Ayrıcalığı

Wings ile 15 Ocak – 28 Şubat 2019 tarihlerinde Atü Duty Free’de 250 TL ve üzeri alışveriş yapın, aynı tarihler arasında yurt dışında yapacağınız 250 TL ve üzeri tüm harcamalarınızda %15 indirim kazanın.


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • Wings'e özel 15 Ocak-28 Şubat 2019 tarihleri arasında Atatürk, Ankara, İzmir, Milas-Bodrum, Gazipaşa-Alanya Havalimanı Atü Duty Free’den tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri tek çekim veya taksitli harcamaya, aynı tarihler arasında yurt dışında yapacağınız 250 TL ve üzeri tüm harcamalarınızda %15 indirim sunulacaktır. Kampanya kapsamında kazanabileceğiniz toplam indirim 200 TL ile sınırlıdır.
  • Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank’ta kayıtlı cep telefonu numarasından “ATÜ” yazıp 4566’ya SMS göndermesi; axess.com.tr sitesinde yer alan kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” butonu ile veya Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kayıt olması gerekmektedir. SMS gönderimi sonrası “kayıt oldunuz” mesajı gelecektir.
  • Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörler tarafından 0,65 TL (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir.
  • Sanal POS’tan yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyaya Axess, Wings, Free ve ticari kartlar dahildir. Neo banka kartı ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir. Ek kartlar kampanya kapsamındadır.
  • Kazanılan indirimler 7 Mart 2019 tarihinde ekstrenize yansıtılacaktır. İptal edilen işlemlerde verilen indirim de iptal edilecektir.
  • Chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyada indirim kazanan işlemin iptali veya değişikliği nedeniyle kısmi yada tüm ödemenin iadesi durumunda, kazandırılan indirim tutarı hesap özetine/ ekstresine borç kaydedilir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için on iki ayı, kurumsal kredi kartları için dokuz ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; elektronik eşya alımlarında üç ay, bilgisayar alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, taşımacılık ile ilgili harcamalarda, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda altı ay, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde ve yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda, dokuz ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.