Wings ile Bellona’da +5 taksit Ayrıcalığı

Wings ile Bellona’da +5 taksit Ayrıcalığı

31 Aralık 2018 tarihine kadar kampanyaya dahil Bellona mağazalarında yapacağınız 150 TL ve üzeri vade farksız 2-10 taksitli alışverişlerinizde +5 taksit.


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • 1-31 Aralık tarihleri arasında kampanyaya dahil Bellona mağazalarından yapacağınız 150 TL ve üzeri vade farksız 2-7 taksitli alışverişlerinizde artı 5 taksit imkanı sunmaktadır.
  • Artı taksit ilavesiyle taksit sayısı 12 taksit ile sınırlıdır.
  • Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar, Bank’O Card Axess kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir.
  • Kampanyaya sanal POS işlemleri dahildir.
  • Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için on iki ayı, kurumsal kredi kartları için dokuz ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; elektronik eşya alımlarında üç ay, bilgisayar alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık ve konaklama ile ilgili harcamalarda altı ay, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.