Wings Özel seçili Ev Tekstili ve Züccaciye Harcamalarınıza +2 Taksit Ayrıcalığı

Wings Özel seçili Ev Tekstili ve Züccaciye Harcamalarınıza +2 Taksit Ayrıcalığı

Wings’e özel ev tekstili ve züccaciye sektörlerinde kampanyaya dahil olan üye işyerlerinden 30 Kasım’a yapacağınız 200 TL ve üzeri vade farksız 2-10 arası taksitli alışverişlerinizde +2 taksit!


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

 • Kampanya, 1 – 30 Kasım 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya, ev tekstili ve züccaciye sektöründe kampanyaya dahil olan üye işyerlerinde geçerlidir.
 • Kampanyada +2 TAKSİT imkanı 200 TL üzeri vade farksız 2 – 10 arasındaki taksitli işlemlerde geçerlidir. + taksit imkanı ile azami 12 taksit geçerlidir.
 • Kampanya'ya Axess, Wings, ve Free kartlar dâhildir.
 • Free kartlar için artı taksit kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
 • Business kartlar +2 taksit kampanyasına dahildir.
 • Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.
 • 50.000TL ve üzeri limitli Ticari Kredi Kartları ile yapılan taksitli işlemlerde, işlem tutarı üzerinden kredi kartından Taksitli İşlem Komisyonu tahsil edilmektedir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez.
 • Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 8 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 6 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır.
 • Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Artı 2 taksit aşağıdaki markaların kampanyaya dahil Axess üye işyerlerinde geçerlidir:

BERNARDO

BİEV

BRİLLANT

CHAKRA

ESSE

GOLDMASTER

GÜRAL PORSELEN

HİREF TASARIM

HİSAR

İNTER MUTFAK

JUMBO

KARACA HOME

KRC ZÜCCACİYE

KÜTAHYA PORSELEN

LİNENS

MONEV

ÖZDİLEK EV TEKSTİLİ

PORLAND

SCHAFER

SIRMAISON

TAÇ

TEFAL