Wings ile Goodyear'da +2 Taksit Ayrıcalığı

Wings ile Goodyear'da +2 Taksit Ayrıcalığı

31 Aralık tarihine kadar kampanyaya dahil Goodyear bayisi Axess üye işyerlerinden yapacağınız 300 TL üzeri vade farksız 2 – 10 taksitli işlemlerde Wings'e özel +2 taksit ayrıcalığını yaşayın.


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • Kampanya, 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanyada + taksit imkanı 300 TL ve üzeri vade farksız 2 - 10 taksitli işlemlerde geçerlidir. + taksit uygulamasıyla taksit sayısı 12 ile sınırlıdır.
  • Kampanyaya Axess, Free, Wings kartlar dahil, Bank’O Card Axess kartlar dahil değildir.
  • Ticari kartlar kampanyaya dahildir.
  • Free kart için için kampanya katılım ücreti 2,9 TL olup bir kereye mahsus olmak üzere ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için on iki ayı, kurumsal kredi kartları için dokuz ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; elektronik eşya alımlarında üç ay, bilgisayar alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, taşımacılık ile ilgili harcamalarda, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda altı ay, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde ve yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda, dokuz ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.