Wings ile Goodyear'da +3 Taksit Ayrıcalığı

Wings ile Goodyear'da +3 Taksit Ayrıcalığı

30 Haziran tarihine kadar kampanyaya dahil Goodyear bayisi Axess üye işyerlerinden yapacağınız 100 TL üzeri vade farksız 2 – 9 taksitli işlemlerdeWings'e özel +3 taksit ayrıcalığını yaşayın.


AXESS MOBİL'DEN KATIL

Kampanya detayları:

  • Kampanya, 30 Haziran 2018 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanyada + taksit imkanı 100 TL ve üzeri vade farksız 2 - 9 taksitli işlemlerde geçerlidir. + taksit uygulamasıyla taksit sayısı 12 ile sınırlıdır.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free ve Bank O'Card Axess sahipleri yararlanabilir.
  • Ticari kartlar kampanyaya dahildir.
  • Free kart için için kampanya katılım ücreti 2,9 TL olup bir kereye mahsus olmak üzere ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.