Wings ile Kuyum Alışverişlerinizde +2 taksit Ayrıcalığı

Wings ile Kuyum Alışverişlerinizde +2 taksit Ayrıcalığı

Wings ile Kuyum alışverişlerinizde +2 taksit ayrıcalığı sizi bekliyor.


AXESS MOBİL'İ İNDİR

Kampanya detayları:

  • Kampanya, 31 Temmuz 2018 tarihine kadar kuyum sektöründe kampanyaya katılan Axess üyeişyerlerinden yapacağınız, vade farksız 2 taksitli işlemler için +2 taksit şeklindedir.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Fish, Axess Exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank'O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
  • Free için Artı Taksit/ Erteleme kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.