Wings ile Pirelli'de +3 Taksit Ayrıcalığı

Wings ile Pirelli'de +3 Taksit Ayrıcalığı

30 Haziran 2019 tarihine kadar kampanyaya dahil Pirelli bayisi Axess üye işyerlerinden yapacağınız 300 TL üzeri vade farksız 2 – 9 taksitli işlemlerde Wings'e özel +3 taksit ayrıcalığı sizleri bekliyor.


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • Kampanya, 30 Haziran 2019 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanyada + TAKSİT imkanı 300 TL ve üzeri vade farksız 2 - 9 taksitli işlemlerde geçerlidir. + taksit uygulamasıyla taksit sayısı 12 ile sınırlıdır.
  • Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar dahil, Bank’O Card Axess kartlar dahil değildir.
  • Kampanya döneminde kart sahiplerinin chip-para kazanımı olmayacaktır.
  • Free kart için için kampanya katılım ücreti 2,9 TL olup bir kereye mahsus olmak üzere ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.
  • 50.000TL ve üzeri limitli Ticari Kredi Kartları ile yapılan taksitli işlemlerde, işlem tutarı üzerinden Taksitli İşlem Komisyonu tahsil edilmektedir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel ve ticari kredi kartları için on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; elektronik eşya alımlarında üç ay, kuyumla ilgili harcamalarda (Basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünleri) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda altı ay, fiyatı üç bin Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında, sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde ve yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda dokuz ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum (Basılı ve külçe altın), telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.