Wings ile Teknosa’da ilk Apple Watch harcamanızda %10 indirim!

Wings ile Teknosa’da ilk Apple Watch harcamanızda %10 indirim!

7-20 Haziran 2021 tarihlerinde Teknosa mağazaları ve Teknosa.com’dan kampanyaya dahil Apple Watch ürün grubundan yapacağınız ilk harcamanızda %10 indirim fırsatı!

Kampanya detayları:

 • Wings’e özel 7-20 Haziran 2021 tarihlerinde Teknosa mağazaları ve Teknosa.com’dan kampanyaya dahil Apple Watch ürün grubundan yapacağınız ilk harcamanızda %10 indirim imkanı sunulmaktadır.
 • Kampanyaya indirim imkanı, Teknosa tarafından alışveriş anında ürünün satış tutarı üzerinden düşülerek uygulanacaktır.
 • Kampanyaya Apple Watch Series 6 GPS, SE GPS, Series 3 GPS ürünleri dahildir.
 • Kampanyadan Axess, Free ve Wings bireysel kredi kartları, Akbank kart ve Neo kartları ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya yararlanabilir. Kampanyaya sanal POS'tan yapılan işlemler dahildir.
 • Bank’O Card Axess ve Ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında indirim imkanından en fazla 1 kez tek 1 ürün alınımda yararlanabilir.
 • Kampanya, Teknosa mobil uygulamasından yapılacak alımlarda geçerli değildir
 • Kampanyada indirimden yararlanan işlemin iptali veya değişikliği nedeniyle kısmi ya da tüm ödemenin iadesi durumunda, indirimli tutar üzerinden iade işlemi yapılır.
 • Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 6 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.