Wings ile Tursab‘da +2 Taksit Ayrıcalığı

Wings ile Tursab‘da +2 Taksit Ayrıcalığı

30 Kasım 2019 tarihine kadar kampanyaya dahil olan TURSAB seyahat acentelerinden yapacağın 2-10 taksitli alışverişlerinde +2 taksit.


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları :

  • 30 Kasım 2019 tarihine kadar kampanyaya dahil olan TURSAB seyahat acentelerinden yapacağınız 2-10 taksitli alışverişlerinizde +2 taksit fırsatı sunulmaktadır.
  • Bireysel kartlar ile, kampanyaya dahil olan TURSAB seyahat acentelerinden yapacağınız yurt dışına ilişkin harcamalarınızda azami 6 taksit, yurt içine ilişkin harcamalarınızda ise azami 12 taksit yapılabilir. Ticari kartlar ile azami taksit sınırı 12 taksittir.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free kart sahipleri faydalanabilir. Bank'O Card Axess kartlar dahil değildir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır. Ticari kartlar kampanyaya dahildir.
  • 50.000TL ve üzeri limitli Ticari Kredi Kartları ile yapılan taksitli işlemlerde, işlem tutarı üzerinden kredi kartından Taksitli İşlem Komisyonu tahsil edilmektedir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel ve ticari kredi kartları için on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; elektronik eşya alımlarında üç ay, kuyumla ilgili harcamalarda (Basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünleri) 8 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda altı ay, fiyatı üç bin Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında, sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde ve yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda dokuz ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum (Basılı ve külçe altın), telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.