Wings ile Tursab‘da +3 Taksit Ayrıcalığı

Wings ile Tursab‘da +3 Taksit Ayrıcalığı

Wings ile 30 Haziran 2022’ye kadar kampanyaya dahil olan TURSAB seyahat acentelerinden yapacağınız 2 taksitli alışverişlerinizde +1, 4-9 taksitli alışverişlerinizde +3 taksit fırsatı.

Juzdan'dan Katıl

Kampanya detayları :

  • 30 Haziran 2022’ye kadar kampanyaya dahil olan TURSAB seyahat acentelerinden yapacağınız 2 taksitli alışverişlerinizde +1, 4-9 taksitli alışverişlerinizde +3 taksit fırsatı sunulmaktadır.
  • Bireysel kartlar ile, kampanyaya dahil olan TURSAB seyahat acentelerinden yapacağınız yurt dışına ilişkin harcamalarınızda azami 3 taksit, yurt içine ilişkin harcamalarınızda ise azami 18 taksit yapılabilir. Ticari kartlar ile azami taksit sınırı 18 taksittir.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free ve Ticari kart sahipleri faydalanabilir. Bank’O Card Axess kartlar dahil değildir.
  • Bank’O Card Axess kartlar ile azami 4 taksit yapılabilir.
  • Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 3,6 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar."