Wings ile Seçili Markalarda 2 Kat Mil Puan

Wings ile Seçili Markalarda 2 Kat Mil Puan

Wings ile seçili* markalarda yapacağınız alışverişlerinizde harcamanızın 2 katı kadar Mil Puan, aylık toplam 20.000 Mil Puan hediye.


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • 1 Haziran 2019 – 1 Haziran 2020 tarihleri arasında kampanyaya dahil seçili Axess üye işyerlerinde harcamanızın iki katı kadar Mil Puan sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS'u üzerinden yapılması gerekmektedir.
  • Kampanya kapsamında Wings, Wings Black, Wings Private asıl/ek/sanal kartlarla yapacağınız alışverişlerinizde harcamanızın iki katı kadar Mil Puan kazanılacaktır. Örneğin; 500 TL’lik harcamada 1.000 Mil Puan kazanılır. Kampanyaya Axess, Bank'O Card Axess, Ticari ve Free kartlar dâhil değildir.
  • Kampanya müşteri bazındadır.
  • Kampanya kapsamında bir müşteri asıl/ek/sanal tüm Wings kartlarıyla bir ayda en fazla kampanyaya dahil her bir markada 20.000 Mil Puan kazanabilir. Her bir markada aylık 20.000 Mil Puan kazanım sınırına ulaşan müşteriler, Mil Puan kazanımını doldurdukları firmalardan ay içinde yapacakları sonraki işlemlerinden Mil Puan kazanamayacaklardır. Her ayın 1’inde aylık mil kazanım limiti sıfırlanacak ve yeni ayın kazanımları başlayacaktır.
  • Kazanılan Mil Puan’lar 2 iş gününe kadar ekstrenize yansıtılacaktır.
  • Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen Mil Puan’lar iade alınacaktır.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

    * Kampanyaya dahil markalar: ATÜ Duty Free, Beymen, Beymen Club, BiTaksi, Brooks Brothers, Club Med, D'S damat, Damat Tween, Divarese, D'S damat, Gittigidiyor.com, İşbir, MAGRABi, Morhipo.com, NAU!, Network, Que, Samsung, Silk and Cashmere, Tatilsepeti.com, Tefal, Teknosa, Tiffany & Co., Vestel, Yatsan