Wings'e Özel ZORLU Alışveriş Merkezi'nde 100 TL Chip-Para

Wings'e Özel ZORLU Alışveriş Merkezi'nde 100 TL Chip-Para

Wings’e özel 1 – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında ZORLU Alışveriş Merkezi’nde kampanyaya dahil Axess üye işyerlerinden yapacağınız her 200 TL alışverişinize 20 TL chip-para, toplamda 100 TL chip-para hediye.

Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonunu tıklayın veya "ZORLU" yazıp 4566’ya SMS gönderin.


Axess Mobil'den Katıl

Kampanya detayları;

  • 1 – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında ZORLU Alışveriş Merkezi’nde kampanyaya dahil Axess üye işyerlerinden yapılacak her 200 TL alışverişinize 20 TL chip-para, toplamda 100 TL chip-para sunulmaktadır.
  • Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
  • SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından ""ZORLU"" yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
  • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.
  • Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir.
  • Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahil değildir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Kampanya kapsamında 200 TL ve üzeri alışverişte bir defada 20 TL chip-para kazanılacaktır, katlı kazanım olmayacaktır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan tek seferde 20 TL, toplamda 100 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Zorlu Alışveriş Merkezi’ndeki %50 indirimli otopark kampanyasından son 24 saat içerisinde bireysel Akbank kredi kartları ile 200 TL ve üzeri işlem yapan müşteriler faydalanabilir. %50 indirimli otopark kampanyasından faydalanmak için, ödeme anında otopark ödemenizi bireysel Akbank kredi kartlarınız ile yapmanız gerekmektedir. Kampanya 1-31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerlidir. İndirim 2 iş gününe kadar ekstrenize yansıtılacaktır. Kampanyaya bireysel Axess, Wings ve Free kredi kartları dahildir. Bank O’Card Axess, ticari ve sanal kartlar faydalanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanyaya dahil olan mağazalar için tıklayınız.