Wings’e Özel lego.storeturkey.com.tr’da 250 TL’ye Varan LEGO Store Puan!

Wings’e Özel lego.storeturkey.com.tr’da 250 TL’ye Varan LEGO Store Puan!

Wings’e özel 1 - 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında Resmi Online LEGO Store’da tüm ürünlerde geçerli anında 250 TL’ye varan LEGO Store Puan.


Axess Mobil'i İndir

Kampanya detayları:

  • Wings'e özel 1 – 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında Resmi Online LEGO Store olan lego.storeturkey.com.tr’de 300 TL ve üzeri ilk alışverişte tüm ürünlerde geçerli anında %20 LEGO Store Puan sunulmaktadır. Kampanya yalnızca lego.storeturkey.com.tr’de geçerlidir, mağazalarda geçerli değildir. lego.storeturkey.com.tr ‘den tek seferde yapılacak 300 TL ve üzerindeki her bir alışveriş için %20 tutarında LEGO Store Puan verilecektir. Bir müşteri bu şartları gerçekleştirerek en fazla 250 TL değerinde LEGO Store Puan kazanabilecektir. Kampanya Puan kazanma ve kullandırma işlemi lego.storeturkey.com.tr tarafından gerçekleştirilmektedir.
  • Kampanyadan, bireysel ve ticari Axess, Wings, Free, Neo, Bank O’Card Axess kartları faydalanabilir. Kampanya kapsamında işlem tamamlandıktan sonra ürünler kargoya verilince %20 LEGO Store Puan müşteri hesabına yüklenecektir. Verilen puan yine lego.storeturkey.com.tr’de herhangi bir koşul olmadan kullanılabilecektir.
  • Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir. 50.000TL ve üzeri limitli Ticari Kredi Kartları ile yapılan taksitli işlemlerde, işlem tutarı üzerinden Taksitli İşlem Komisyonu tahsil edilmektedir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 4 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 6 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş ve LEGO Certified Store kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.